W grudniu uczniowie SSPdP wzięli udział w Konkursie Logopedycznym „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?” Celem konkursu było kultywowanie ponadczasowych tradycji kulturowych i religijnych oraz rozbudzanie ekspresji plastycznej i słownej uczestników inspirowanej Świętami Bożego Narodzenia. W formie literackiej i plastycznej uczniowie wyrażali nastrój i uczucia związane z tematyką świąteczną rozwijając przy tym swoje kompetencje językowe i komunikacyjne. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania… Wyniki konkursu są następujące:
Kategoria praca plastyczna: I miejsce – Adam H. I-IIIg, Aleksandra P. II/IIIb, Anna L. IIc, II miejsce – Jan Sz. I-IIIg, Karolina K. I-IIIe, Paulina P. I/IIa, Błażej R. I-IIIc, III miejsce – Aleksandra D. IId, Wiktoria L. I/IIa, Wyróżnienie – Jagoda K. I-IIId, Weronika K. I-IIId
Kategoria praca literacka – wiersz: I miejsce – Beata G. I/IIa, Adrian B. I-IIIa , II miejsce – Mateusz K. I-IIIb , III miejsce – Chrystian P. II/IIIb
Kategoria praca literacka – proza: I miejsce – Katarzyna M. I-IIIa, Sylweriusz D. I-IIIg
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy !!!
J. Bukowska