W dniu 09.06.2015r. Zespoły Edukacyjno- Terapeutyczne gimnazjum pod opieką M. Borysionek, C.Szachowskiej, M. Mazurkiewicz gościły w naszej szkole w ramach Dni Otwartych uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Wejherowa (kl. IIIa i IVc).

Tematem naszego spotkania było nadchodzące lato. Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówkę, układaliśmy puzzle, odgadywaliśmy zagadki. Mieliśmy okazje wykorzystać nasze talenty plastyczne podczas wykonywania różnobarwnych motyli. Dużo emocji i radości wzbudziły zabawy z chustą animacyjną poprowadzone przez p. Aleksandrę Muller. Atrakcją dla naszych gości okazało się zwiedzanie naszej szkoły. Dzieci mogły zobaczyć sale do prowadzenia zajęć specjalistycznych. Szczególnie podobał im się gabinet do Integracji Sensoryczno- Motorycznej oraz sala Doznawania Świata. Na koniec naszego spotkania obdarowaliśmy naszych gości pamiątkowym plakatem ze wspólnym zdjęciem .