Dnia 10 maja 2018 roku odbyło się spotkanie integracyjne uczniów naszej szkoły z klas: IIIc, IIIf, V-VIb, VI-VIIa, VIIb z uczniami SP. nr 8 Wejherowo wraz z wychowawczynią panią Krystyną Naczk.

Zajęcia prowadziły panie: Agnieszka Hajkowicz, Krystyna Kozłowska, Ewa Wiśniewska, Jagna Bochentyn i Edyta Pranga. Tematem przewodnim spotkania były  zasady ruchu drogowego. Dzieci poprzez zabawę powtórzyły i utrwaliły wiadomości z zakresu ruchu drogowego. Wspólnie rozwiązywały zagadki słowne i dźwiękowe, uczestniczyły w scenkach sytuacyjnych, rozpoznawały znaki drogowe. Uczniowie biorący udział w zajęciach wykazali się dużą znajomością przepisów ruchu drogowego i bardzo dobrym zachowaniem. Po wspólnej zabawie goście zwiedzili naszą szkołę. Następnie wszyscy usiedli do stołu na słodki poczęstunek. Zajęcia przebiegały w miłej i bardzo serdecznej atmosferze. Wszyscy świetnie bawili się , dlatego postanowiliśmy powtórzyć nasze spotkanie w przyszłym roku szkolnym.

Na zakończenie goście otrzymali od nas pamiątkowe zdjęcie.