W ramach Dni Otwartych naszej szkoły 10 czerwca 2015 r. gościliśmy wychowanków zerówki z Niepublicznego Przedszkola „Przyjaciele Kubusia Puchatka” w Wejherowie.

Gości podjęli uczniowie z klasy „0” z wychowawczynią p. Ireną Baranowską. Początkowe onieśmielenie dzieci ustąpiło miejsca uśmiechom i zabawie w atmosferze wzajemnej życzliwości i pomocy. Konkurencje przygotowane przez logopedki Małgorzatę Saczek i Martę Westfal nie należały do najłatwiejszych, ale wszyscy uczniowie podeszli do nich bardzo ambitnie. A pracy przy zadaniach było co niemiara – dzieci musiały zdmuchnąć świeczki na urodzinowych tortach, odgadnąć dźwiękowe zagadki, ułożyć obrazkowe historie i posortować zabawki według kolorów. Smaczny poczęstunek przygotowany przez panie kucharki z naszej szkoły pozwolił nabrać sił do dalszej zabawy i w pełni zintegrować się przy zabawach ruchowych na dworzu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

M. Saczek

M.Westfal