Dnia 10 czerwca 2015 roku w ramach integracyjnego spotkania Dni Otwartych Szkoły na zaproszenie uczniów klas zespołów edukacyjno – terapeutycznych: III a, V c, V d i V/VI z nauczycielkami paniami: Jagną Bochentyn, Jolantą Leśniowską –Bojke, Agnieszką Hajkowicz i Anną Węsierską odwiedzili nas pod opieką pani Tatiany Rogockiej uczniowie III klasy szkoły podstawowej w Gościcinie.

Tematem przewodnim spotkania było lato, hasło: „Niech żyją wakacje”. Podczas spotkania wszyscy uczniowie mieli możliwość odbycia symbolicznej podróży przez regiony Polski. Brali udział w licznych konkursach i zabawach tematycznych, utrwalili zasady bezpiecznego zachowywania się podczas wakacji, przypomnieli telefony alarmowe. Dużą atrakcją dla gości okazało się zwiedzanie szkoły, podczas, którego poznali ofertę edukacyjną oraz propozycje dodatkowych zajęć wspierających rozwój i zainteresowania naszych uczniów. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w smacznym poczęstunku przygotowanym przez panie kucharki z naszego ośrodka. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Wszyscy uczniowie zostali przygotowani do zbliżających się wakacji oraz nastawieni pozytywnie do podejmowania różnych aktywności w czasie wolnym, na który wszyscy z radością oczekujemy. Zwieńczeniem spotkania było wspólne pamiątkowe zdjęcie zrobione przez panią dyrektor, które z radością wręczyli gościom nasi uczniowie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie. Niech Żyją Wakacje!!!