W ramach Dni Otwartych Szkoły (11 i 15 kwietnia) na zaproszenie logopedek Małgorzaty Saczek i Marty Westfal uczniowie klas O”a” oraz I-III „b” zespołów edukacyjno – terapeutycznych wraz z wychowawcami gościli w szkolnych murach PZKS wychowanków „Zerówki” z Niepublicznego Przedszkola Przyjaciele Kubusia Puchatka z Wejherowa.

W atmosferze zabawy pod szyldem Pani Wiosny dzieci uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach logopedycznych: kształtowały prawidłowy wydech, dopasowywały do siebie rodziny zwierząt, identyfikowały odgłosy przyrody oraz robiły wiosenne porządki wśród zabawek. Na koniec spotkania wspólnymi siłami rozbiliśmy Pinatę,przygotowaną przez klasę O”a” z p. Joasią Jankiewicz. Deszcz słodkości i pyszne ciasto przygotowane przez szkolną kuchnię osłodziło zmęczenie po wytrwałej pracy. Dziekujemy i zapraszamy za rok:)

M.Westfal