Co roku organizujemy  Dni Patrona Szkoły Janusza Korczaka . W tym roku  obchodzimy je w dniach 20.04- 24.04.2020. W wolnym czasie poszukajcie informacji o naszym patronie w internecie, książkach lub czasopismach.

Na stronie znajdziecie  tekst i muzykę do  Hymnu „ List do Janusza Korczaka” w zakładce – „Hymn szkoły” , oraz nową zakładkę „ Patron szkoły” gdzie możecie obejrzeć prezentację o Januszu Korczaku.

W ramach obchodów  Dni Patrona Szkoły  Samorząd Uczniowski  ogłasza konkurs plastyczny : „Medal Janusza Korczaka”.

Prace konkursowe będą zaprezentowane na stronie FB szkoły, tam też będzie można zagłosować na wybraną pracę.  Praca, która zdobędzie najwięcej głosów – wygrywa.

Wykonaj  medal  z dowolnych materiałów w formie przestrzennej. Następnie zrób zdjęcie  swojej  pracy  i wyślij  wychowawcy lub na maila r.leszczyńska@pzks.edu.pl

Termin wysłania pracy: do 23.04.2020r.

Hanna Kazimierczuk, Ryta Leszczyńska