25 stycznia po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie.

Inicjatorem spotkania był p. Andrzej Tomalak. Celem wizyty było złożenie życzeń z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wystąpiły z Koncertem Jasełkowym. Na twarzach seniorów widoczne było wzruszenie i radość. Występ artystyczny bardzo spodobał się pensjonariuszom. Nie obyło się bez bisów. Na zakończenie młodzież wręczyła mieszkańcom DPS kolorowe laurki przygotowane wcześniej na zajęciach. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim wykonawcom i pani Barbarze Mudlaff, która przygotowała ich do występu. Opiekę nad uczniami sprawowały p. Ryta Leszczyńska i p. Mirosława Mazurkiewicz.