W dniu 21 stycznia 2022r.  z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 wybrali się z wizytą do pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej w Wejherowie. Uczniowie klasy III a wraz z wychowawcą odwiedzili DPS przy ul. Św. Jacka 14 oraz DPS przy ul. Przebendowskiego 1. Z oczywistych powodów nie mogliśmy wręczyć przygotowanych laurek osobiście. Pracownicy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Przebendowskiego przywitali nas w niezwykłych strojach – jako seniorzy – i odebrali z naszych rąk przygotowane kwiaty i laurki, które przekazali w naszym imieniu mieszkańcom!
Bardzo dziękujmy wszystkim uczniom, nauczycielom, opiekunom za pomoc w przygotowaniu upominków. Szczególne podziękowania składamy pani Patrycji Janca, która przygotowała laurki i uszyła tulipany, paniom Dagmarze Kozłowskiej, Marii Kamińskiej oraz Mariannie Petk za wykonanie laurek oraz wszystkim zaangażowanym uczniom. Łącznie wykonaliśmy 140 laurek!

Z całego serca dziękujemy
Emilia Wójcik