Zgodnie z tradycją szkolną 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas 7-8b i 7-8c. Młodzi mężczyźni nie zawiedli nas schludnym i eleganckim strojem. Oprawę muzyczną w tym dniu stanowiły ulubione utwory chłopców. W formie zabawowej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności z życia codziennego takie, jak dobieranie skarpet w pary, porządkowanie pokoju czy wieszanie prania. Każdy z uczestników mógł wykazać się też własną mocą poprzez ćwiczenia siłowe z ciężarkami. Nasi kilkunastoletni „supermeni” wzorcowo zdali egzamin z czynności charakterystycznej dla dorosłego mężczyzny – golenia się.

Już po kilku latach podejmowania wspólnych przedsięwzięć młodzież obydwu zespołów jest zgrana – potrafi świetnie ze sobą współpracować!