Dzień Chłopaka w naszej szkole był bardzo wesoły i kolorowy.

Klasy VIII a (z wych. p. Katarzyną Krychniak – Sikorską), VIII b (z wych. p. Arturem Jakuszem), VII a (z wych. p. Rudolfem Simenakiem) oraz VII b (z wych. p. Agatą Skibińską-Orysiak) świętowały Dzień Chłopaka wspólnym wyjściem do kina w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Po seansie filmowym udaliśmy się na długi spacer, podziwialiśmy zabytkowe kamienice i kościoły napotkane po drodze oraz piękną przyrodę w Parku Majkowskiego. Pogoda nam dopisywała i zachęcała do zabaw na świeżym powietrzu.

Na koniec wycieczki uraczyliśmy się pysznymi lodami zjedzonymi przy pomniku patrona Wejherowa – Jakuba Wejhera. W wyśmienitych humorach wróciliśmy do szkoły.

Zgodnie z tradycją 30 września świętowaliśmy w klasie 7-8a zespołu edukacyjno-terapeutycznego Dzień Chłopaka. Z tej okazji było dużo zabawy i wesołości. Nasi czterej chłopcy prezentowali się wspaniale w odświętnych strojach. Jak przystało na młodych mężczyzn założyli także kolorowe krawaty.  Wszyscy z wesołą miną wypili kwaśny „Eliksir uśmiechu”.  Młodzi dżentelmeni doskonale poradzili sobie z „Quizem dobrych manier”. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki tanecznej i nawet nieoczekiwany, próbny alarm przeciwpożarowy nie zakłócił radosnego nastroju spotkania.

Na zakończenie jedyna w klasie uczennica – Klaudia złożyła chłopcom życzenia i wręczyła słodkie upominki.

Z przyjemnością wszyscy będziemy wspominać ten dzień!

Maria Styp-Rekowska

W każdej klasie było dziś wesoło i gwarno. Chłopcy (i dziewczęta również ;)) pamiętali o krawatach i muchach. Było wiele wesołych konkursów i zabaw.

Delegacja Samorządu Szkolnego częstowała każdego chłopca słodkościami. A pan Andrzej dzielnie przeszedł test uśmiechu 😉