Dzień Dziecka z Julią

Ulubione święto wszystkich dzieci tych małych i dużych  to niewątpliwie Dzień Dziecka.  1 czerwca w całej szkole zapanowała radość, śmiech, śpiew, lody i słodycze. Wyjątkowo  w ten dzień zasady zdrowego odżywiania zostały nieco odsunięte w cień.

W szkole gościliśmy przesympatyczną finalistkę „ Mam Talent”, uczestniczkę programu „X Factor” JULIĘ OLĘDZKĄ, która zaśpiewała kilka przebojów z  list. Były łzy wzruszenia, wspólny taniec i śpiewanie a po koncercie  sweet focie, selfie i autografy. Poczuliśmy się jak na koncercie gwiazd!!! Uczeń SP Karol Szymański zaśpiewał dla Julii bardzo piękną piosenkę „Laleczka” a uczeń gimnazjum Maciej przywitał artystkę utworem „Gdyby” zespołu Paktofonika. Pani Celina z klasą przygotowała laurkę z podpisami uczniów szkoły a Pan Andrzej przepiękny wazon wykonany przez naszych uczniów SSPdP na zajęciach z koła garncarskiego – to było podziękowanie za koncert. Występ Julii Olędzkiej był super prezentem dla wszystkich. Największą fanką Julii okazała się nasza Dominika Paszki, która śledzi w internecie jej karierę od samego początku. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów artystycznych. Julio czekamy na pierwsza płytę – trzymamy kciuki.

Dziękujemy pani Agnieszce Drabacie za zaproszenie Julii do nas.

A co dzieci lubią najbardziej na świecie? Oczywiście SŁODYCZE!!! W SP Państwo Nowopolscy z dużą radością przygotowali dla uczniów poczęstunek: lody, ciastka i słodycze. Dzieciaki  z umorusanymi buziami chętnie częstowały się kolejną porcją lodów serwowanych przez cudownie uśmiechającą się panią Alicję (dla niewtajemniczonych mamą  Maxa). W budynku ZSZ  również nie obyło się bez słodkich poczęstunków. Uczniowie otrzymali od Pani Dyrektor czekolady i lizaki, które znikały w mgnieniu oka:).

Wielkie PODZIĘKOWANIA dla pani Alicji i Bartłomieja Nowopolskich oraz wszystkich tych, którzy sprawili, że ten dzień był tak przemiły i pełen wrażeń.

Czekolady dla wszystkich uczniów SP podarowali nasi przyjaciele z Gimnazjum Samorządowego z Bolszewa. Dziękujemy Wam bardzo!!!