Dnia 1.04 w SSPdP powstała Budka Sensoryczna z okazji nadchodzącego Dnia Świadomości Autyzmu. Uczniowie „spoza spektrum” mieli okazję przez chwilę poczuć się jak ich koledzy w spektrum autyzmu. Okazało się, że bodźce zewnętrzne mogą znacząco wpływać na prawidłowe odbieranie rzeczywistości i przeszkadzać w wykonywaniu nawet najprostszych czynności :). Uczniowie podczas zajęć oglądali prezentację dotyczącą autyzmu, brali udział w warsztatach plastycznych i rozwiązywali krzyżówkę z wiedzy o autyzmie. Na koniec połączone w całość zostały puzzle, w myśl „Każdy z nas jest inny, ale wspólnie tworzymy coś wyjątkowego” 💙❤💚💛. Wszystkim osobom ze spektrum życzymy jak największej świadomości wśród otaczającej ich społeczności 💙🤗.