We wtorek 14 lutego w Szkole Podstawowej obchodziliśmy Dzień Zakochanych – Walentynki. Tego dnia w szkole królowały wyśmienity nastrój oraz kolor czerwony.

Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia organizując „Pocztę Walentynkową”. Przygotowana została specjalna skrzynka, do której można było wrzucać walentynki – laurki dla swojego wybranka lub wybranki.
W pierwszej kolejności uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum zapoznali się z prezentację multimedialną o pochodzeniu Święta Zakochanych. Uzyskali informacje, skąd się wzięły Walentynki. Obchody święta uatrakcyjnił występ muzyczny – karaoke. Sporo pozytywnych emocji dostarczyła wychowankom naszego ośrodka zabawa walentynkowa „gorące serce”. Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie kartek walentynkowych. Zgodnie z tradycją tego święta nie zabrało słodyczy dla wszystkich uczestników zabawy. Za wszystkie atrakcje odpowiedzialni byli: p. Hanna Kazimierczuk, p. Marzena Barzowska oraz p. Andrzej Tomalak.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego