HOTEL FALTOM – 20.12.2017

Przedświąteczny czas w naszej placówce obfitował w rozmaite wydarzenia. Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej, uczący się jako Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej po raz kolejny mieli okazję uczestniczyć w wyjściu instruktażowym, tym razem do Hotelu Faltom w Rumi. Zainteresowanie młodzieży obiektami hotelarskimi robi się coraz większe. Uczniowie potraktowali ten hotel jak potencjalnego pracodawcę na naszym ryku pracy. Pani Hanna Stasiak, z którą mieliśmy przyjemność zobaczyć wszystkie zakątki Hotelu z bardzo dużym zapałem i dumą opowiadała o swoim miejscu pracy. Zachwycające pokojowe, centrum SPA, restaurację, kawiarnię, siłownię i wiele innych miejsc mogliśmy podziwiać tego dnia. Spotkanie zakończyło się integracją młodzieży na Bowlingu.