15 października, dwie uczennice i dwóch uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z psycholog Panią Agatą Siupka-Mróz, wzięli udział w zawodach Finału Pucharu Polski Nordic Walking w Wejherowie na dystansie 5 km.

Pomimo wymagającej trasy, wszyscy świetnie dali sobie radę, a na mecie otrzymali medale.

Podczas oficjalnego zakończenia imprezy nasi uczniowie zostali wyróżnieni przez zastępcę Prezydenta miasta Wejherowa, Pana Arkadiusza Kraszkiewicza, który wraz z Prezesem Polskiej Federacji Nordic Walking, Panem Olgierdem Bojke, wręczył imienne puchary naszym uczniom.

Dziękujemy Polskiej Federacji Nordic Walking za wspaniałą organizację, a uczniom raz jeszcze gratulujemy.

Jesteśmy z Was dumni : )

Poza naszą fotorelacja, zdjęcia z zawodów można również obejrzeć na portalu Facebook strony Polskiej Federacji Nordic Walking oraz Wejherowo NaszeMiasto.pl