W ramach projektu „Fit4healthylife” programu Erasmus+ – brain fitness, czyli gimnastyka mózgu, w listopadzie, zaproponowaliśmy uczniom SSPdP cykl polegający na rozwiązywaniu zadań gimnastykujących nasz mózg”. W szkole przysposabiającej do pracy, na tablicy między klasami 108 i 109 w każdy poniedziałek listopada pojawią się zadania dla klas (Politowska, Kroplewska, Jasielska, Miotke-Sychowska).- Poprosiliśmy wychowawców o rozwiązywanie z uczniami publikowanych zadań.
W branżowej szkole I stopnia cykl rozwiązywanie zagadek i łamigłówek odbywał się w formie online za pośrednictwem strony Facebook projektu pt. Fit4healthylife. Dwa lub trzy razy w tygodniu na stronie pojawiały się posty z zadaniem do wykonania.
Ponieważ jest to konkurs, najbardziej aktywnych uczestników wytypują wychowawcy oraz koordynatorzy projektu, nagrodzimy ich na początku grudnia.