Dnia 10 czerwca w parku im. Majkowskiego w Wejherowie po raz kolejny braliśmy udział w Free Art – Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych. W tym roku nie zabrakło muzyki, kiermaszów i konkursów.

Mimo pogody w kratkę uczniowie PZKS radośnie bawili się przy muzyce dyskotekowej na świeżym powietrzu.
Panie Ania Perska i Joanna Wolanin świetnie spisały się jako wizażystki. Stanowisko MALOWANIE TWARZY- RADOSNY MAKIJAŻ cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników festynu.
Na scenie wystąpił duet naszych świetnych wokalistów w składzie: Maksymilian Karwowski i Karol Szymański. To był ich debiut przed tak dużą publicznością. BRAWO !!! Wystąpił również zespół DŻIBASY
z repertuarem tańców kaszubskich. Podziękowania dla pani Agnieszki Drabaty, Wiesławy Szypelt, Małgorzaty Jankowskiej
i pana Jakuba Wałka za przygotowanie artystów do występu. W tym roku dzieci
i młodzież z naszej szkoły zdobyli kilkanaście nagród w konkursie plastycznym „Wakacyjne bujanie w obłokach” zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych w Wejherowie. Natomiast Paweł Dunst zajął III miejsce w turnieju tenisa stołowego.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok.