Zbiórka w ramach akcji „GÓRA GROSZA” zakończona!

Serdecznie dziękujemy Wam za tak czynny udział w zbiórce tych
najmniejszych groszy. Zbieraliśmy wytrwale przez cały miesiąc grudzień i tym sposobem, udało się zebrać kwotę 112. 35gr, wyobraźcie sobie, iż ta góra groszy ważyła aż 10 kg. Dnia 5 stycznia uczniowie Urszula Potrykus i Pawel Labuda z kl. III a gimnazjum udali się na pocztę, celem wysłania paczki z groszami do Towarzystwa Nasz Dom ,które jest organizatorem tak wspaniałej akcji.Jak wiecie zbiórka odbywała się w całej Polsce,a dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciakom z rodzinnych domów dziecka, domów dla dzieci, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz zawodowych rodzin zastępczych .Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy,a w szczególności :

MONICE DAWIDOWSKIEJ Z KL.II A GIMNAZJUM

TOMKOWI LABUDZIE Z KL. III B GIMNAJZUM

MATEUSZOWI ZARZYCKIEMU Z KL.I-IIIC SSpDP

Zebrali największa ilość monet. Dzięki opiekunom akcji szkolnej p. U. Gajdemskiej i M.Wysokińskie.