Hilton 19.02.2018

Dnia 19 lutego 2018 roku odbyliśmy spotkanie instruktażowe z młodzieżą z Branżowej I stopnia z oddziałami dotychczasowej Zasadniczej Szkoły Zawodowej, która uczy się zawodu pracownik pomocniczy obsługi hotelowej. Było to już szóste wyjście mające na celu zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem obiektów hotelarskich. Uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili pięciogwiazdkowy hotel Hilton, który był drugim tego typu Hotelem na terenie Polski. Położony nad rzeką Motławą, w sąsiedztwie starego Miasta Gdańsk. Obiekt noclegowy dysponuje 150 pokojami oraz apartamentami, z których widok rozpościera się w każdą stronę świata. Patrząc przez okna apartamentu prezydenckiego możemy podziwiać piękne zabytkowe budynki Filharmonii Bałtyckiej, starego spichlerza – obecnie Hotelu Gdańsk i wiele innych miejsc, które raczą nas swoim pięknym widokiem.  W hotelu znajduje się największe w Gdańsku centrum konferencyjne o powierzchni 600 m² dla 530 osób, basen oraz podziemny parking. Każdą z atrakcji udało nam się zobaczyć razem z Panią Anną, która przyjęła Nas jak swoich pięciogwiazdkowych gości. Hotel Hilton z pewnością jest to obiekt, który nie raz jeszcze z olbrzymią przyjemnością odwiedzimy.