Dnia 3 grudnia odbyło się długo wyczekiwane spotkanie z Panem Karolem Piątkiem. Nasz Gość został zaproszony przez uczniów klasy IIA i IIB realizujących projekt edukacyjny „Historia i współczesność piłki nożnej”.

Aktualnie grający w zespole GOSRiT Luzino Pan Karol był w młodzieżowej reprezentacji Polski, grał w barwach klubów: Błyskawica Luzino, Gryf Wejherowo, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Łódzki KS, Cracovia, Termalica Bruk-Bet Niecierza.
Obecni na spotkaniu uczniowie, przeżyli je bardzo emocjonalnie. Zadawaliśmy wiele pytań związanych z karierą naszego Gościa oraz z piłką nożną w ogóle. Spotkanie zostało zakończone konkursem polegającym na rozpoznawaniu twarzy aktualnych reprezentantów
Polski i najbardziej znanych zawodników świata. Bezkonkurencyjny okazał się w tej dziedzinie Paweł Bizewski, ale i wielu innych chłopców wykazało się sporą wiedzą wygrywając atrakcyjne nagrody: getry i drobne akcesoria sportowe.
Podziękowaliśmy Panu Karolowi za dostarczenie nam mnóstwa wrażeń, a teraz dziękujemy raz jeszcze!!!!!
Uczniowie klas: IA, IIA, IIB wraz z nauczycielami opiekunami projektu: Piotrem Jasielskim i Wandą Politowską