Drugie spotkanie w bieżącym roku szkolnym zorganizowane przez Panią Angelikę Matuszczak, opiekunem była również Pani Dagmara Maciejewska odbyło się w Hotelu Faltom w Rumie. Celem spotkania jest realizacja Innowacji Pedagogicznej „Złap Bakcyla”. Tym razem Pani Nina pokazała uczniom w szczególności pierwszym klasom jak powinien wyglądać czterogwiazdkowy hotel. Obiekt cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Udało się nam zobaczyć naprawdę wszystkie możliwe do odwiedzenia zakamarki między innymi grota solna, której nigdy wcześniej nam nie pokazano. Uczniowie zadawali bardzo dużo pytań o ceny pokoi za jeden nocleg i byli szczerze zaskoczeni kwotami, które podawała nam Pani z działy sprzedaży. Przepiękny przykład obiektu przy drodze przelotowej ze swoją historią Przepiękne stylizowane jednostki mieszkalne, apartamenty i cudownie relaksujące centrum SPA. To wszystko udało nam się zobaczyć razem z młodzieżą ze szkoły Branżowej uczącą się w zawodzie Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej.