Hotel Mercure Gdynia

Hotel Mercure Gdynia Centrum jest położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży. W pobliżu hotelu znajdują się: Bulwar Nadmorski – najpopularniejszy trakt spacerowy w Gdyni oraz przystań jachtowa. Gości spragnionych atrakcji kulturalnych z pewnością ucieszy bliskie sąsiedztwo Teatru Muzycznego, Muzeum Oceanograficznego oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób spędzających nad morzem swój urlop jak i dla tych, którzy podróżują w celach służbowych. Dlatego właśnie Nasi uczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia mieli przyjemność gościć w tym obiekcie po raz drugi na spotkaniu instruktażowym z zakresu „Pracownika pomocniczego obsługi hotelowej”. Pani Katarzyna oprowadziła Nas we wszystkie możliwe miejsca opowiadając o tym co jest dla Nas, HOTELARZY najważniejsze. Każdy uczeń mógł sam pościelić łóżko według procedury obowiązującej w hotelu, uporządkować galanterię łazienkową i ręczniki. Niektórzy zostali wyróżnieni za perfekcyjne wykonanie zadania i nagrodzeni przez pracowników Hotelu. Liczymy na więcej takich spotkań, które kształcą i integrują młodzież Naszej placówki.