Hotel Olimp 2017

Wycieczka instruktażowo-rekreacyjna do Hotelu OLIMP Business & SPA odbyła się dnia 9 listopada 2017 roku. Bardzo liczna grupa uczniów z klas I, II oraz III Szkoły Branżowej I stopnia miała okazję obejrzeć obiekt hotelarski jakim od niedawna jest Hotel Olimp. Jedyne miejsce w Wejherowie, w którym pod jednym dachem udało się połączyć tyle ciekawych tematów na rozrywkę dla osób w każdym wieku.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od najwyższej kondygnacji hotelu, na której mieszczą się sala bankietowo-konferencyjna oraz przepiękna kawiarnia Cafe OLIMP z urokliwymi tarasami na świeżym powietrzu i przepiękną panoramą miasta Wejherowa.Następnie pokazano nam piętro IV przygotowane jest do uruchomienia kolejnych pokoi, oraz piętro III z gustownie urządzonymi jednostkami mieszkalnymi i trzema apartamentami. Na drugiej kondygnacji obejrzeliśmy całą strefę SPA z salą „Cardio” i gabinetami masażu oraz restaurację „Na wodzie” ze stołami do gry w bilard. Piętro I to bardzo dobrze wyposażona siłownia, sale do fitness i spinningu jak i bowling, z którego mieliśmy okazję skorzystać na zakończenie wycieczki. Uczniowie zachwyceni obiektem oraz osobą Dyrektora obiektu Pana Łukasza, z którym mieliśmy przyjemność zobaczyć wszystkie wyżej wymienione miejsca w hotelu.