W bieżącym roku szkolnym, ruszyła nowa INNOWACJA PEDAGOGICZNA pod tytułem „Złap Bakcyla”, której autorką jest Pani Angelika Matuszczak. Celem powyższej innowacji jest to, aby uczniowie „zasmakowali” tego, czym jest szeroko rozumiane hotelarstwo i polubili to, co mają w swoim życiu robić. Czyli pracować jako hotelarze, rozwijać swoje pasje. Dlatego pierwszym działaniem podjętym w celu realizacji postawionych postulatów była wycieczka instruktażowa do zaprzyjaźnionego z naszą placówką hotelu jakim jest Hotel Olimp Bussines & SPA w Wejherowie. W towarzystwie przesympatycznego dyrektora hotelu Pana Łukasza udało nam się zwiedzić każdy nawet najmniejszy zakamarek hotelu. Zaczynając od recepcji poprzez restaurację, kawiarnię, taras, salę bankietową, bowling, siłownię dochodząc do jednostek mieszkalnych które są naprawdę ekskluzywne Serdecznie dziękujemy po raz kolejny za tak miłe spotkanie.