W ramach innowacji Złap Bakcyla młodzież ze szkoły branżowej udała się do zaprzyjaźnionego z Nasza placówka Hotelu Olimp. Tym razem nie było to zwykłe wyjście. Podczas spotkania towarzyszyli nam goście ze Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. UNiCEF w Słupsku. Siedmioro uczniów ze szkoły branżowej wraz z opiekunką panią Aleksandrą Anuszewską przyjechało do Wejherowa w celu zrealizowania nagrody ufundowanej przez Hotel Olimp. W wycieczce wzięło udział, aż 35 uczniów, jest to dowód na to, że młodzież „złapała bakcyla” i jest zainteresowana swoją przyszłością.
Zwiedzanie obiektu rozpoczęliśmy wraz z panią Natalią Korejke – manager hotelu, od 5 piętra na którym znajdują się sala bankietowa oraz przepiękna restauracja 5piętro. Na 4 i 3 kondygnacji uczniowie mogli przyjrzeć się pracy pań pokojowych. Na koniec zwiedziliśmy miejsca rekreacyjne obiektu: sala do ćwiczeń cardio, pub, siłownie, spa i wyczekiwany bowling na który udaliśmy się w ramach integracji międzyszkolnej.