MPN

To była wspaniała zabawa i niezapomniane emocje … a mowa o Szkolnych Mistrzostwach w Piłce Nożnej klas IV – VI SP i I – III gimnazjum zespołów edukacyjnych, które odbyły się 16 marca w sali gimnastycznej.  To już ostatnie zawody w piłce halowej, wszak idzie wiosna i wkrótce będziemy mogli zagrać na świeżym powietrzu :).
   Chłopcy i jedna odważna dziewczynka! – Ola Patok, zacięcie walczyli o każdą bramkę. Uczniowie zagrali fair – play, bez większych fauli, w zdrowej rywalizacji walcząc o główną nagrodę – złoty puchar! Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a w całych zawodach – Królem Strzelców – został Alan Gruba z kl.VI a.
   Każdy mecz sędziował niezawodny Paweł Klimczak – gratulujemy znajomości przepisów i obiektywnego oceniania sytuacji podczas meczów.
   Nie zawiedli cudowni kibice, którzy kibicowali swoim faworytom. Były oklaski, okrzyki i pompony, a taki doping wzmacnia każdego sportowca. Kibice również otrzymali medale za wspaniałe, sportowe zachowanie.
   Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tym spotkaniu i do zobaczenia na następnych zawodach.

Rudolf Simenak i nauczyciele wychowania fizycznego.