Już za nami I Międzyprzedmiotowa Gra Terenowa pod hasłem „W zgodzie
z naturą”

25 maja 2018 roku uczniowie klasy VII SP i Gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w nowej zabawie, imprezie o charakterze wojewódzkim. Tego dnia gościliśmy w naszej szkole uczniów z Gdyni, Gdańska, Starogardu Gdańskiego, Kołozębia, Tczewa oraz po raz pierwszy z odległego Warcza.

Impreza miała charakter gry terenowej. Uczniowie (prowadzeni przez pilotów- uczniów Gimnzajum i ZSZ) chodzili pomiędzy 8 stanowiskami , na których czekały do rozwiązania zadania z różnych dziedzin wiedzy: języka polskiego, matematyki, biologii, chemii, wychowania fizycznego, języka niemieckiego, czy techniki. Na każdym stanowisku można było zdobyć maksymalnie 50 punktów. Rywalizacja była bardzo zacięta, ponieważ na każdego uczestnika czekały wspaniałe nagrody, których fundatorem zostało Starostwo Powiatowe w Wejherowie. W czasie przerwy można było odpocząć przy kawie, herbacie oraz pysznym ciastku w kawiarence.

Pogoda tego dnia dopisała. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Zwycięską drużyną okazała się grupa z Kołozębia, tuż za nią uplasował się Starogard Gdański zaś trzecie miejsce zajęli uczniowie z Gdańska.

Dziękujemy drogim gościom za przybycie, wszystkim nauczycielom za kreatywność i ogromne zaangażowanie w przygotowanie stanowisk.

Koordynatorki przedsięwzięcia: A.Kotowicz, K.Grzywacz