III WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

„WIELKANOCNE JAJO” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W miesiącu marcu w naszym Ośrodku po raz trzeci zorganizowany został Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanocne Jajo”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z umiarkowaną, znaczną i głęboką niepełnosprawnością intelektualną.

Młodzi twórcy kreatywnie i bardzo ambitnie podeszli do zadania. Jury konkursowe w składzie: p. Wioleta Machol, Justyna Średnicka oraz Marlena Konkol, miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców konkursu, ponieważ bardzo trudno wybrać z wielu wspaniałych ozdób tę najwspanialszą. Po długich i burzliwych naradach udało się …, zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce:

Klasa VI B SP z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Damnicy, pod kierunkiem p. Agnieszki Warkockiej.

II miejsce:

Zespół rewalidacyjno – wychowawczy, Grupa B z Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Rumi, pod kierunkiem p. Izabeli Cerańskiej.

III miejsce:

1. KLASA II/III a SP z Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie, pod kierunkiem p. Ewy Wiśniewskiej;

2. Zespół nr 8 z Ośrodka Rewalidacyjno -Edukacyjno-Terapeutycznego KOŁO w Gdyni, pod kierunkiem p. Patrycji Jancy.

Wyróżnienia:

1. Zespół nr 5 i 6 z Ośrodka Rewalidacyjno -Edukacyjno-Terapeutycznego KOŁO w Gdyni, pod kierunkiem p. Alicji Strzelczyk;
  2. Klasa I b SPdP z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Damnicy, pod kierunkiem p. Doroty Kosucho;
  3. Adrianna Sipta, Jakub Łoniewski, uczniowie klasy V ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Gdyni, pod kierunkiem p. Jolanty Witen;
  4. Klasa I-III C GIMNAZJUM nr 2 z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pucku, pod kierunkiem p. Krystyny Olszewskiej;
  5. XIII grupa świetlicowa, oddział przygotowawczy do nauki szkolnej z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gdyni, pod kierunkiem p. Emilii Winnickiej

Wszystkim uczestnikom i laureatom gorąco gratulujemy!!!

Danuta Knopik – Jażdżewska

Mirosława Marzejon