Wizyta przedstawicieli Goethe- Institut Warszawa – Wyróżnienie w ramach udziału w projekcie „Deutsch hat klasse”

W poniedziałek 10 kwietnia gościliśmy w naszym gimnazjum przedstawicieli Goethe- Institut z Warszawy. Obecni byli pani Ewa Ostaszewska i pan Andrzej Pomianowski. Niestety nie udało się nam zakwalifikować do ścisłego finału konkursu, niemniej jednak członkowie komisji konkursowej, będący pod wrażeniem wysiłku i wkładu naszej pracy w zmiany aranżacji sali języka niemieckiego, osobiście chcieli poznać naszą grupę projektową oraz wręczyć uczestnikom drobne upominki. Spotkanie z młodzieżą odbyło się oczywiście w sali języka niemieckiego nr 107 w budynku ZSZ nr 5. Uczniowie opowiadali o projekcie, w jaki sposób przebiegała jego realizacja, demonstrowali swoje prace, odpowiadali na wiele pytań komisji. Niedługo otrzymamy drogą pocztową dyplomy oraz list z podziękowaniami, który zostanie odczytany na apelu szkolnym.