Integracyjne Święto Latawca – 20.10.2014 r.

Nauczyciele i młodzież Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie kilka razy w roku sprawia przyjemność naszym wychowankom. Jedną z okazji jest jesienne spotkanie, na którym wspólnie z uczniami szkoły podstawowej i zespołów edukacyjno – terapeutycznych gimnazjum w małych zespołach tworzą kolorowe latawce.

Podczas tegorocznego spotkania powstało 10 latawców w różnych technikach plastycznych. Te małe dzieła sztuki będą zdobić wnętrze SG w Bolszewie.

Goście na wstępie zaprezentowali swoje talenty wokalno – instrumentalne, za co zebrali obfite oklaski. Następnie wspierali uczniów PZKS w wycinaniu, klejeniu, malowaniu, rysowaniu itp., po czym z dumą prezentowali efekty wspólnej działalności. Panie: Bożena Reszke, Katarzyna Smentoch i Wiesława Żywicka przekazały naszym wychowankom zebrane od ludzi dobrej woli słodycze i maskotki, które sprawiły wiele radości. Wszyscy uczestnicy zajęć z apetytem spałaszowali własnoręcznie upieczone na ogniu kiełbaski. Jesienny deszcz przyspieszył powrót do klas. Teraz pozostaje nam czekać na kolejne miłe spotkanie.

Naszym Przyjaciołom dziękujemy Ha Ha