Dnia 30 stycznia 2015 r. w auli szkoły podstawowej odbył się  Integracyjny Bal  Karnawałowy zorganizowany przez nauczycieli i młodzież Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie.

Goście wspólnie z uczniami szkoły podstawowej i zespołów edukacyjno-terapeutycznych gimnazjum bawili się w rytm popularnych przebojów tanecznych. W programie balu znalazły się: prezentacja wokalna uczennic z gimnazjum, tańce z kotylionami, konkursy i zabawy z niespodziankami. Najważniejszą częścią imprezy był wybór Króla i Królowej balu. Na koniec uczniowie otrzymali nagrody i słodycze.

Organizatorkami przedsięwzięcia były panie: Bożena Reszke, Katarzyna Smentoch, Wiesława Żywicka i Monika Walkowiak. Klasa Ie, której wychowawczynią jest pani Monika, zwyciężyła w konkursie „Namaluj Dzieciom Uśmiech”, gdyż zebrała aż 206 czekolad (ogółem zebrano 1547 tabliczek czekolady!).

Wspólne konkursy i tańce zintegrowały wszystkich uczestników. Uczniowie byli zachwyceni panującą atmosferą i mają nadzieję, że to nie ostatnia taka wspólna zabawa.