Dnia 12 czerwca grupa uczniów z ZSZ wraz z p. Magdalena Jeka i p. Agnieszką Papke wybrała się na wycieczkę do firmy J.J Darboven w Rumi.  Doskonałe mieszanki najwyższej jakości kaw, starannie wyselekcjonowane  herbaty, unikatowe czekolady pitne, wiedza i kunszt przygotowujących osób pracujących wyłącznie na profesjonalnych maszynach to przepis na filiżankę wybornego gorącego napoju. Z tych właśnie dobrodziejstw mogli skorzystać nasi uczniowie. Pracownik firmy, Pan Dariusz przygotował prezentację, w której przedstawił wszystkim historię kawy, jej uprawę oraz rodzaje.   Następnie wypalił ziarna kawy, pokazując poszczególne etapy tego procesu. Na zakończenie poczęstował uczestników wycieczki kawą zaparzoną na pięć różnych sposobów. Było pysznie i aromatycznie:)