Na tegoroczne spotkanie z Mikołajem przybyły nasze najmłodsze pociechy z przedszkola oraz  uczniowie szkoły podstawowej.

Jak zwykle nie zawiedli nas Mikołaje na Motorach. W tym roku przyjechało ich dziewięciu. Gościliśmy również zaprzyjaźnionego Mikołaja ze Śnieżynką. Dzięki p. Barbarze Mudlaff i regularnym próbom dzieci z dużym zaangażowaniem i radością wykonały kilka piosenek dla Mikołajów. W auli królował czerwony kolor, uśmiech na twarzach i pąsy na policzkach. Było radośnie i spontanicznie.

W podziękowaniu za przybycie goście otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane prezenty i rysunki. Strudzonych podróżników poczęstowaliśmy herbatą i ciastem.

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom za  słodycze i zabawki, z których ucieszyły się dzieci i młodzież PZKS.