Dnia 29 września bieżącego roku odbyły się Jesienne Gry i Zabawy Ruchowe. Jak co roku do zmagań sportowych przystąpili uczniowie ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

[flagallery gid=695 name=Gallery]

W tym roku gościliśmy uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 1 z Gdyni oraz ucznia i uczennicę ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy z naszej placówki w Rumi. Rozgrywki sportowe odbywały się pod hasłem „TRZYMAJ FORMĘ KAŻDEGO DNIA”. Treści i zadania zawarte w konkurencjach nawiązywały tematyką do programu profilaktyki „Trzymaj Formę”. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością, szybkością działania i zespołowym hartem ducha. Wspierali się nawzajem i swoim zachowaniem budowali wspaniałą atmosferę zdrowej rywalizacji sportowej. Na koniec wszyscy zostali obdarowani pamiątkowymi medalami, upominkami, dyplomem drużynowym oraz pucharem.

Spotkanie zakończyła biesiada przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami  i wymianą wrażeń między uczniami.

Organizatorzy: K. Grzywacz, M. Jankowska, P. Jasielski, M. Rybińska, A. Kroplewska, M. Konkel, U. Treder i J. Magulski.