10 października 2022 r. nastąpiło zakończenie, a zarazem rozstrzygnięcie pierwszego konkursu z cyklu: Krajobrazy pór roku. Uczniowie klas I-VIII SP7 mieli za zadanie stworzyć pracę przedstawiającą „Jesienny krajobraz” . Technika pracy była dowolna, istotna była kreatywność, estetyka oraz
samodzielność wykonanej pracy. Do konkursu zgłoszono 32 prace. Trzy pierwsze miejsca zajęli odpowiednio:

1. Marlena z klasy VIIIb;
2. Dominik z klasy VIIa;
3. Mateusz z klasy VII/VIIIb.

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia oraz podziękowanie za udział w konkursie. Wszystkie prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej. Zachęcamy do podziwiania. Już niedługo będzie miał miejsce kolejny konkurs plastyczny, tym razem pt. „ Zimowy krajobraz” do którego już dziś zapraszamy. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione wraz z nadejściem kolejnej pory roku.

Organizatorzy:
Aleksandra Bujak