13 października 2021r. nastąpiło rozstrzygnięcie cyklicznego szkolnego konkursu plastycznego pt. „Jestem aktywny jesienią”. Uczniowie klas I-VIII SP7 mieli za zadanie stworzyć pracę przedstawiającą propozycję aktywności fizycznej wykonywanej w okresie jesieni. Technika pracy była dowolna, istotna była kreatywność, estetyka oraz samodzielność wykonanej pracy.  Do konkursu zgłoszono 18 prac. Trzy pierwsze miejsca zajęli odpowiednio:

1. Wiktoria z klasy VIa;
  2. Maksymilian z klasy VIa;
  3. Magdalena z klasy IVd.

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia oraz podziękowanie za udział w konkursie. Wszystkie prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej, a tym samym zdobią korytarz budynku SP7.

Już niedługo będzie miał miejsce kolejny konkurs plastyczny, tym razem pt. „ Jestem aktywny zimą” do którego już dziś zapraszamy. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione wraz z nadejściem kolejnej pory roku.

Organizatorzy:

Aleksandra Bujak