31 stycznia 2022r. nastąpiło rozstrzygnięcie cyklicznego szkolnego konkursu plastycznego tym razem pt. „Jestem aktywny zimą”. Uczniowie klas I-VIII SP7 mieli za zadanie stworzyć pracę przedstawiającą propozycję zimowej aktywności. Technika pracy była dowolna, istotna była kreatywność, estetyka oraz samodzielność wykonanej pracy.  Do konkursu zgłoszono 35 prac. Trzy pierwsze miejsca zajęli odpowiednio:

1. Patryk z klasy VIa;
  2. Agnieszka z klasy IV-VIa;
  3. Wiktoria z klasy IVd.

Dziesięcioro uczniów otrzymało wyróżnienia, a pozostali podziękowanie za udział w konkursie. Wszystkie prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej znajdującej się na korytarzu SP7.

Już niedługo będzie miał miejsce kolejny konkurs plastyczny, tym razem pt. „ Jestem aktywny wiosną” do którego już dziś zapraszamy. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione wraz z nadejściem kolejnej pory roku.

Organizatorzy:

Aleksandra Bujak