Kochani!
Zgodnie z zapowiedzią, prezentujemy prace uczniów, którzy w maju mieli jako zadanie w e-szkole wykonać osobiste kapliczki maryjne, które rozweselą wasz dom i będą przypominać o naszej Królowej w Niebie, która czuwa nad nami w tym czasie epidemii.
Prawdziwa mistrzynią okazała się Wiktoria Bieschke z klasy 4 a, a to dlatego, że najszybciej nadesłała swoją kapliczkę. Brawo! Na wyróżnienie zasługuje Kacper Ranachowski, którego kapliczka jest nie tylko oświetlona, ale ma też pozytywkę, a do tego Kacper przysłał nie tylko zdjęcia, ale i filmik. Wiktoria Morton z klasy 4 b miała pomysł na rysunek, a jak piękne są kapliczki Oskarka i Jogody – sami zobaczcie!!

Serdecznie dziękuję rodzicom, za wsparcie i wspólna pracę z dziećmi. Wasze prace na pewno spodobały się Matce Bożej, skoro tak bardzo ucieszyły mnie i wzruszyły, bo my Nauczyciele naprawdę tęsknimy za Wami i mamy nadzieję na szybkie spotkanie!
Serdecznie pozdrawiam
Dorota Auriga-Seyda