Początek lutego to w tym roku szkolnym w Szkole Podstawowej nr 7 czas zabawy, radości i wesołego szaleństwa…

Karnawał, karnawał, więc w klasach II/III a i II/III c w piątek przed feriami zabawa trwa.

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów i zabaw. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i w naszej szkole.
Klasa I c i III a spotkali się, aby wspólnie bawić się przy ulubionej muzyce. Wszyscy pięknie byli przebrani! Zabawa była udana!

Karnawał🎈🎈🎈  my już po balu karnawałowym.  Klasa V/VI a i klasa II/IIIa 🎭 tuż przed feriami poprzebierała się za kolorowe postacie, trudno było nam rozróżnić kto jest kim🙂. Zobaczcie sami i oceńcie.