W dniu 19 czerwca 2013 r. kolejny raz przeprowadzony został w naszej placówce praktyczny egzamin na kartę rowerową. Tydzień wcześniej odbył się egzamin teoretyczny. W tym roku obie części egzaminu zdało ośmiu uczniów w szkole podstawowej, czterech uczniów gimnazjum oraz jeden uczeń szkoły zawodowej.  „Szczęśliwa trzynastka” otrzyma swoje „pierwsze prawo jazdy” wraz ze świadectwem na koniec roku szkolnego.

SAM_0269

Za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminu dziękuję Panu Arturowi  Jakuszowi, który niezmiennie od kilku lat trzyma pieczę nad „taborem rowerowym”, pomaga w przygotowaniu dzieci, wcześniej przygotował ścieżkę rowerową, Pani Hani Kazimierczuk, za pomoc w organizacji egzaminu oraz przygotowaniu dzieci, oraz Panu Bogdanowi Kropidłowskiemu z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji  w Wejherowie, który od kilku lat zajmuje się przeprowadzaniem egzaminu praktycznego w naszej szkole, jest lubiany przez nasze dzieci, doskonale zna specyfikę naszej placówki i któremu jeszcze raz serdecznie dziękuję!!!

Wanda Politowska