Dnia 28.01 2015 roku uczniowie klas II c i II/III a gimnazjum ZET  zostali zaproszeni  w ramach rewizyty do SP nr 29 w Gdyni Grabówku na integracyjne zajęcia muzyczno – ruchowe pod hasłem „W kaszubskim rytmie”.

Nasi uczniowie zostali bardzo serdecznie przywitani przez panią dyrektor, nauczycieli i młodszych kolegów, którzy z tej okazji pięknie udekorowali salę.  W czasie różnorodnych zabaw wszyscy wspaniale się bawili i nawiązali serdeczne relacje. Po słodkim poczęstunku, każdy z uczestników zajęć otrzymał dyplom i prezent w postaci notesu i kolorowych długopisów. Młodzież  PZKS przygotowała podziękowanie w formie zimowego obrazka i rożek słodkości. Wyjazd sprawił naszym uczniom dużo radości i dostarczył im pozytywnych emocji. Trudno było im się rozstać z tak miłym towarzystwem. Wszyscy wyrazili chęć pomownego wspólnego spotkania.

Mirosława Mazurkiewicz
Celina Szachowska