Dnia 27.01.2015 r. odbył się w naszej szkole koncert pt. „Kolędowanie Połączonych Serc”. Gościliśmy uczniów Gimnazjum nr 1 im. M. Kopernika w Wejherowie.

Kolędowanie połączone było z integracją chórzystów obydwu szkół, którzy już nie pierwszy raz wspólnie zaśpiewali. W zeszłym roku „Chór Połączonych Serc” odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie oraz Gimnazjum im. M. Kopernika. W tym roku przyszła pora na naszą placówkę. Największym objawieniem wydarzenia okazał się nasz uczeń – Wojciech Laskowski, którzy z ogromną pewnością siebie zadyrygował chórem naszych gości „Awokado Kiwi”. Radosne tańce i dużo śmiechu – to właśnie był efekt wspólnego kolędowania. Nasi goście wracali do domu przepełnieni radością i oczarowani naszą szkołą. Kolędowanie integracyjne przygotowały Panie Wiesia Szypelt i Izabela Tarnowska – Cechosz.