Koncert dzieci dzieciom 2017

Koncert Dzieci Dzieciom

W dniach 22, 23 i 24 maja odbyły się koncerty dla dzieci i młodzieży ze szkół Wejherowa i okolic. Odwiedziło nas prawie 400 gości.

W poniedziałek, wtorek i środę gościliśmy grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 11 oraz Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie, z Samorządowej Szkoły Podstawowej w Górze i w Bolszewie oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie, a także z przedszkola „Bajkowy Dworek” i Słoneczny Punkt Przedszkolny w Wejherowie.

Miło nam było przedstawić program przygotowany na Koncert dla Przyjaciół młodszym i starszym kolegom z innych szkół i przedszkoli. Występ naszych artystów bardzo podobał się naszym gościom. Największe wrażenie  wywarły  na oglądających wspaniale zaopatrzony w skarby sezam. Podziw wzbudziła również muzyka, taniec, scenografia i stroje artystów.

Teraz możemy spokojnie przygotowywać się do następnego koncertu za rok. Z ciekawością czekamy na propozycję pani  Barbary Mudlaff.