Koncert Dzieci Dzieciom

☺ ☺ ☺ KONCERT DZIECI DZIECIOM ☺ ☺ ☺

Coroczne koncerty „Dzieci Dzieciom” od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak było i tym razem. Zaproszenie na koncert przyjęło 10 placówek – przedszkola i szkoły Wejherowa, Bolszewa i Gościcina. Program Bożonarodzeniowy obejrzało 500 uczniów i dzieci z zaprzyjaźnionych placówek oraz ich opiekunowie. Gościliśmy przedszkola: Mapeciaki, Bajkowy Dworek, Sióstr Zmartwychwstanek i Krecik, szkoły: podstawowe z Gościcina, Strzebielina, Bolszewa i Sióstr Zmartwychwstanek oraz gimnazjum z Bolszewa.
Pracy i ćwiczeń przed koncertem było co niemiara, ale było warto. Mamy się czym pochwalić i nie brakuje nam utalentowanych muzycznie i aktorsko uczniów. Goście wyrazili swój zachwyt strojami, dekoracją, występem zespołu mandolinowego i śpiewem chóru. Szczególnie podziwiali zaangażowanie występujących osób i oddanie nauczycieli. Już dziś zapowiedzieli swój przyjazd za rok.
Dziękujemy pani Basi Mudlaff z oszlifowanie tych naszych diamencików.