Koncerty „Dzieci Dzieciom”

We wtorek 13 stycznia 2015 roku odbył się pierwszy z cyklu koncertów „Dzieci Dzieciom”. Uczniowie naszej placówki pod kierunkiem pani Barbary Mudlaff i z pomocą kilkunastu nauczycieli przedstawili program „Chwalcie Dziecinę” zaproszonym gościom: uczniom Szkoły Podstawowej w Szemudzie i uczniom Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Wejherowie.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały i obejrzały widowisko Bożonarodzeniowe, w którym uczniowie zaprezentowali swoje możliwości wokalne, taneczne oraz grę na wybranych instrumentach z bogatego instrumentarium: mandoliny, dzwonki, janczary, ksylofon, charme. Młodzi artyści nagrodzeni zostali obfitymi brawami. Uczniowie z Szemuda obejrzeli również naszą szkołę. Było nam bardzo miło.