Stało się już tradycją, że co roku, w okresie świątecznym uczniowie naszej szkoły przygotowują koncert bożonarodzeniowy. Tak było i w tym roku. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zaśpiewali aż trzy koncerty. 19 grudnia zagrali i zaśpiewali w naszej szkole.

Następnie zachwycili publiczność koncertem pt.”Chwalcie Dziecinę” dwa dni przed Wigilią w Kościele Chrystusa Króla w Wejherowie.

Natomiast w dniach od 13 do 15 stycznia zespół zaprezentował się w szerokim repertuarze pt.”Dzieci dzieciom” na Auli naszej Szkoły Podstawowej.

Publiczność dopisywała, było 370 uczniów różnych szkół i przedszkola. Gościliśmy dzieci SP w Orlu, Bolszewa, Gościcina, SP nr 6,9 i 11 w Wejherowie oraz przedszkolaków Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie. W skład naszej grupy młodych talentów wchodzi zespół wokalno – taneczny „ Perełki”, Zespół Mandolin klas edukacyjno-terapeutycznych, klas SP Gimnazjum oraz SSPdP. Ogólnie w tym wielkim przedsięwzięciu występuje 74 uczniów, którzy wspaniale ze sobą współpracują. Bardzo ucieszyła nas tak duża frekwencja i wiele ciepłych słów o naszych występach. Są one dla zespołu mobilizacją do dalszych prób i doskonalenia swojego warsztatu wokalno – instrumentalnego. Największą nagrodą dla nas były roześmiane buzie naszych słuchaczy.