18 grudnia 2014 roku ogłoszone zostały wyniki dorocznego konkursu plastycznego na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.

Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych:

• Kategoria I – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej,
  • Kategoria II – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej,
  • Kategoria III – uczniowie klas I-III gimnazjum zespołów edukacyjno – terapeutycznych.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci oraz pobudzanie ich aktywności i wyobraźni twórczej.

Każda praca budziła w powołanej komisji konkursowej ogromny zachwyt i podziw. Przy wystawianiu oceny Komisja brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, różnorodność wykorzystywanych materiałów, staranność, pomysłowość, ogólne wrażenia estetyczne oraz trwałość formy.

Po długich naradach jury w składzie: pani Hanna Kazimierczuk oraz organizatorki: panie Maria Wendrowska, Danuta Knopik-Jażdżewska i Joanna Droździel spośród prawie 70 zgłoszonych prac konkursowych wyłoniło zwycięskie.

Autorzy najładniejszych prac:

• Kategoria I – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej:

Franciszek Konkol

• Kategoria II – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej:

Dawid Czaja

• Kategoria III – uczniowie klas I-III gimnazjum zespołów edukacyjno – terapeutycznych:

Patrycja Riegiel

Laureaci I, II i III miejsca otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy dyplomy. Gratulujemy!!!