20 marca 2023 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszy kapelusz dla Pani Wiosny.
Uczniowie SSPdP wraz z wychowawcami przygotowali nakrycie głowy, które pokazali na pokazie mody w holu szkoły. Swoją kreatywnością zachwycili jury i widownię. Oklasków nie było końca… Uczniowie tak pięknie się przygotowali, że nie udało się wybrać jednego zwycięzcy. Każda klasa zdobyła pierwsze miejsce i otrzymała słodki poczęstunek!Po pokazie mody chętni uczniowie wybrali się na karaoke zorganizowane w auli SSPdP, gdzie zaśpiewali swoje ulubione piosenki . Był to dzień pełen wrażeń i emocji 🌸🏵️🌻🙂 Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Natalia Wolińska i Joanna Jankiewicz.