Funkcjonująca Szkolna Kasa Oszczędności  w naszej szkole  prowadzona przez p. M Jekę nieustannie wdraża działania propagujące idee oszczędzania i zarządzania własnymi finansami.

Tym razem, w lutym 2014 roku został ogłoszony konkurs na  najpiękniejszą skarbonkę wykonaną  z materiałów wtórnych tj. papier, butelka plastikowa, korki po butelkach itp. Do opiekuna SKO wpłynęło bardzo dużo pomysłowych i kolorowych skarbonek, które cieszyły oczy na szkolnej wystawie SKO. W jej trakcie każdy uczeń, nauczyciel mógł zagłosować na najbardziej podobającą się pracę. Drugiego dnia zorganizowano kiermasz, gdzie można było zakupić wybraną skarbonkę, a pieniądze z tej akcji przeznaczone zostały na nagrody dla wszystkich uczestników. Miejsce I zajął Adrian Lewańczyk z klasy I/IIb SSPdP, miejsce II – Marek Potrykus z klasy III b gimnazjum, zaś na III miejscu uplasował się Patryk Reszke z klasy III b gimnazjum.